Roztomilé malé lhářky

3. června 2011 v 17:38 | Strixy |  Recenze na knihy
Napsala: Sara Shepard

První kniha série Roztomilé malé lhářky. Každý má co skrývat - zejména holky ze třetího ročníku střední školy - Spencer, Aria, Emily a Hanna. Spencer přebrala kluka vlastní sestře, Aria sní o učiteli angličtiny, Emily se zakoukala do holky, co je na škole nová. A Hanna dělá hrozné věci, aby byla stále krásná. Jenže od doby, co zmizela jejich kamarádka Alison, skrývají všechny před světem ještě mnohem horší tajemství...


Můj názor:

Upřímně... dle popisu jsem tak nějak tušila, že se mi kniha líbit nebude, ale přesto jsem si ji půjčila. Jak mile jsem nakonec vbyla překvapena! Roztomilé malé lhářky mě potěšily. Nepříliiš složitý příběh plný tajemství a přitom ho neopřádají pavučiny magie. Už za tohle si kniha zaslouží první své plus. Dobře čtivá kniha pro mladé lidi, která se nemotá okolo čar a kouzel? Nad kterou by honosnější nosíky neohrnovaly? Myslela jsem žte něco podobného už je v dnešní době shola nemožné. Stručně řečeno - tahle kniha si získala mé srdce.

Kapitoly mají rozhodně nevšední a zajímavé, občas úsměvné názvy. Také bylo podivujcí, že každá dívka byla v podstatě jiná a dohromady je smelovala jen Alison, a po jejím zmizení se jejich parta rozpadla snadněji, než porcelánový hrníček.

Další mé plus si zaslouží obálka, jednoduchá, ne nějak složitá k tomu roztomilá a přitom tajemná.

Také zmínka o naší zemi mě potěšila. Bůh ví jestli jsem něco podobného kdy zahlédla v amerických knihách. A tady je to hned dvakrát.

Trochu zklamanou a napnutou mě nechal konec. Kdo je tajemné A.? A proč jim posílá děsivé vzkazy? Na to si asi budeme muset počkat do pokračování...

Stručně řečeno - tahle kniha si získala mé srdce.

Hodnocení:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mish@ Mish@ | Web | 7. června 2011 v 11:56 | Reagovat

Nejen tvoje rdce, moje si urvala jak knížka tak i seriál, už se strašně těším, až vyjde i dreuhý díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Účastním se:button