Největší potvory

13. června 2011 v 16:03 | Strixy |  Top týdne

Bylo to těžké, opravdu těžké. Ne, že bych si nemohla vybrat z té záplavy potvor, mrch a mršek co je, ale zrovna dneska jsem si na nic nemohla vzpomenout. Nakonec jsem ale přece jen něco vykouzlila, dokonce jsem je dosadila do všech 10 míst a teď si jdu oddechnout. Těším se už na příští týden, kdy Luu nachystala Největší kretény, nebo-li bad boys:) A kdo by neměl rád bad boys že?:)

1) Bellatrix Lestrange - Harry Potter


Tak tuhleté smrtijedské necitelné potvoře, by se do rukou asi jen tak někdo dostat rozhodně n chtěl. Moje nejoblíbenější ženská postava z Harryho Pottera, zvláště jsem si jí oblíbila, když ji ve filmu ztvárnila Helena Bonham Carter.

2) Gothel - Tina Salo


Tuhletu dámu bych za tchýni rozhodně nechtěla a proto nemá nikdo co závidět Tině, která si začala se synáčkem téhle zlé, nelítostné a intrikářské šéfky upírů v Německu.

3) Alison - Roztomilé malé lhářky


Hmotně se tam mihne jen na začátku, ale už jen z toho, jde poznat, že pěkná vychytralá potvora. Zná jejich nejhorší tajemství a ony neví co s tím, co když je prozradí?

4) Drina - Nesmrtelní


Opravdu velmi zlá mrcha. Když jí přeberete kluka, nepokusí se vám jen ze života udělat totální peklo, pokusí se váz z tohoto světa i sprovodit a to vlastní rukou.

5) Petule - Ghostgirl

Typická bárbínkovská šéfka střední školy. Je nejdokonalejší, nejúžasnější a v čele roztleskávaček. Taky je ale nelítostná, namyšlená a rozhodnuta být vždy tou nejlepší a nejkrásnější jedničkou, ať to stojí co to stojí.

6) Dolores Umbridgeová - Harry Potter


Málem bych zapomněla na starou dobrou Doloros. Postavu z Pottera, kterou museli nesnášet snad všichni, když už ne kvůli jejímu uječenému hlásku, tvrdým trestům a pomstychtivosti, tak minimálně kvůli jejím příšerným růžovým kostýmkům

7) mylady de Winter - Tři mušketýři


Kdo nečetl, ten alespoň jednou viděl slavné Dumasovi Mušketýry v televizi ne? A samozřejmě si všichni vzpomeneme na zákeřnou, proradnou a okouzlující mylady, která s chutí plnila příkazy kardinála Richelieu

8) Marsilie - série Mery Thopson


Upíří královna z knih o Mercy tu rozhodně nemohla chybět, vždyť si jen vem te jak potrápila Stefana a o všechno, jen aby upevnila svoji moc. K tomu tak děsně nesnáší moji milovanou Mercy, přidělává jí jenom problémy a nejraději by ji viděla mrtvou.

9) Nikolaos - Provinilé slasti

Opravdu roztomilá blonďatá (myslím) holčička, která se ovšem v další chvíly může změnit ve vražednou upíří královnu, která nezná slitování a ráda vidí trpět ostatní

10) Jane - Rozbřesk


Ten její ironický úšklebek, ta zuřivost v jejích očích. Podle mě je to pěkná upíří potvora
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Účastním se:button