Mrtvá

28. června 2011 v 19:33 | Strixy |  Archív mých myšlenek
Já vím, já vím, poslední dobou to tady tak trochu flákám... to bude tím že už zase máme pomalý net. I šnek se plazí rychleji než náš internet. Hrůza. Je to jedna z věcí, která mi stoprocentně kazí chuť psát články na blog. Tou druhou je práce. Kdo by taky měl chuť něco psát, když přijde o půl dvanácté v noci domů že?

Doufám že se k něčemu dokopu, protože mám hrubě načrtnuté recenze na pěknou hromadu knížek, například Hunger games, Nesmrelní, Zaklínačka Lota, Smrtí život začíná a Bratrstvo černé dýky. Jen se dokopat k tomu, abych to přepsala do počítače.

Snad mě nakopne nová dávka knížek, pro kterou jsem si byla dneska v knihovně, která mě jako vždy mile překvapila. Čekala tam na mě Nenasytná, Oškliví a taky jsem mezi novinkami objevila Žár krve od Neomillnerové. Fakticky nevím čím začít. Nejspíše moji milovanou českou spisovatelkou.

Taky jsem zjistila že mám krásný program na celé léto. Narozdíl od všech lidí budu tvrdnout doma (nebo spíš v práci) a číst si. Možná sem tam výlet na kole. Nesnáším léto! Slunko praží, ujdete pět metrů a teče zvás pot proudem, připadáte si jak uzené a k tomu všichni vaši přátelé vypadnou z domu někam na dovolenou, nejlíp k tomu blé moři, které k smrti nesnáším ( pokud se někomu podař mě tak ještě jednou dokopat, tak to bude opravdový mág).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mish@ Mish@ | Web | 29. června 2011 v 21:08 | Reagovat

Sestro! O deset stupňů minimálně. Ale konečně jsem se dokopala a už mám napsanou recenzi na krásné, heč:D
Taky budu celé léto střídavě číst a makat. Jo, hospoda už čeká. V pátek začínám. Stráášně se těším:/ Ale tak za ty prachy to stojí, knihovna volá po nových úlovcích:D
Mimochodem, smrtí život začíná, to mi nic neříká:D
A True Blood mě opět překvapila. ten začátek byl krutej:D Při pohledu na ty skřety jsme se málem počůrala smíchy:D A Eric.. *slintá si do klávesnice:d*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Účastním se:button