Nevyřešitelný problém

24. května 2011 v 14:00 | Strixy |  Archív mých myšlenek
Zase chvíli budu trápit svět svými problémy.

Chtěla jsem pořádat grilovačku, znáte to - jídlo, pití, hudba, skvělá zábava. Ale narazila jsem na nevyřešitelný problém. Moji přátelé se nesnášejí navzájem.

Máme tady pana Dokonalého, trochu namyšleného a arogantního ale jinak fajn kámoše, co je pro každou srandu.

Dále tady máme slečnu Nad věcí a jejího přítele, tak trochu zamlklého ňoumu, který se k téhle buclaté ukecané holce teda moc nehodí.

A nakonec je tu paní Vybíravá, sice skoro na vším ohrunuje nos, ale kdÿž se vyhýbáte tuctu nevhodných témat, je to fajn kamarádka, ačkoliv moc nemusím jejího nastávajcího.

A teď k jádru problému:
Pan Dokonalý je tak trochu už dva roky bývalý paní Vybíravé. On se s ní nechce bavit protože ho neskonale štve její namyšlenost. Ona se s ním bavit nemůže, protože jeho zase nesnáší její snoubenec. K tomu pan D. z nějakého neznámého důvodu nerad vydí slečnu Nad věcí, ačkoliv spolu všehovšudy strávily během svého života jen pár hodin.

Slečna Nad věcí zase chce fotky z jedné akce od pana D., který jí je ovšem nemá v úmyslu dát, protože ji nemá ráda (může člověk někoho nesnášet, jen proto že ten druhý má peníze?).
A paní V. a slečna N. spolu mají dávno starý, ale stále ještě nevyřešený spor ohledně mého muže.

A teď poraďte... co mám dělat? Mí nejlepší přátelé se vzájemně nesnáší a já bych ráda uspořádala velkou grilovací párty... Mám je snad přivázat na řetěz každého do jednoho rohu zahrady, aby se vzájemně neporafali?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 6. června 2011 v 22:34 | Reagovat

Zkusit to můžeš=) Kdo ví, třeba se ty vztahy nakonec díky tomu vylepší. Na druhou stranu se z toho může stát katastrofa. Je to risk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Účastním se:button