Naše láska...

19. března 2011 v 12:12 | Strixy |  Archív mých myšlenek


Ve čtvrtek tomu bylo nachlu tři roky co už jsem s přítelem. A rozhodně to neprobíhalo tak, jak by si každá dívka představovala. Romantická večeře při svýčkách, koupel ve vaně plné voňavé vody a dárek.To jsem rozhodně za ty tři rokys ještě nezažila.

Zato přítel přijel pozdě večer domů z práce, já uvařila mňamku, při které jsme zaujatě čučeli na Star Wars. Pak si mě přitáhl k sobě a šeptal mi něžná a roztomilá slovíčka lásky. A to pro mně bylo víc než tisícero dárků. Zvykla jsem si, že v mém životě nikdy nic není podle mých představ od té doby co se v něm objevil on, ale jsem za něj ráda.

Vzpomínám občas na dobu před třemi roky a usmívám se. Jak byl roztomilý, milý a neviný, když jsem ho poprvé oslovila a zeptala se jestli nemá cigaretu. Většina lidí na lásku na první pohled nevěří a ačkoliv to zní klišé, mezi námi proběhl elektrický výboj, když se mně dotkl a já věděla, že tohle je člověk po kterém toužím. Byly jsme si tak podobní a přitom naprosto jiní.

A stále, i když za občasných hádek, se milujeme, což je na tuto dobu už pomalu zázrak, ale každý jednou pozná tu spřízněnou duši...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alcië Alcië | Web | 19. července 2011 v 22:22 | Reagovat

to je krásný :) je to štěstí, mít takovej vztah :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Účastním se:button