Doušek věčnosti (Tina Salo II.)

30. března 2011 v 15:00 | Strixy |  Recenze na knihy


Napsala: Petra Neomillnerová

Tina má práce nad hlavu. Tentokrát má vyšetřit proč sebou dlaci třískají v rychlosti 150 km/h o strom, protože už to přece nemůže být náhoda. A aby toho nebylo málo, Gothel zuří, že se její syn nechce vrátit zpátky domů a na na scénu přichází i Tiny otec Dyre, který se po několika stoletích rozhodl vychovat ze své dcery poslušnou dámu. Trošku se ale přepočítal...

Můj názor:

Ještě lepší pokračování. Tina je drsnější a sprostější. Vyšetřuje případ mrtvých dlaků, který ji dohodil Bér (medvědlodlak, který pro "ně" dělá špinavou práci u policie) a tak není vůbec nadšená, když se na scéně objeví její drahý otec. A ještě k tomu stálé telefony od skoro-tchýně. Pak se člověk nemá divit, že je protivná.

Její otec, no přirovnejme to vztahu mezik temným lordem Darth Vaderovi a Lukem, chce ovládnou svět a přizvat k tomu svou dceru, ovšem Tina má v plánu jen si v klidu žít ve své milované Praze a o nějakém vládnutí nechce ani slyšet a Dyreho se snaží ignorovat. Ovšem všechno se změní, když jí tatínek znásilní Kay. Začíná být upřímně dost nasraná a přísahá, že až ho příště potká, jedna část jeho těla se celkem intimně seznámí s násadou od koštěte.

Akční a zábavné (hlavně ta část s koštětem) asi taková je Tina Salo 2.

Hodnocení:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizz Elizz | Web | 30. března 2011 v 15:51 | Reagovat

Ahoj, tvůj blog mne zaujal a layout bych ti udělat chtěla. Nepočítej s ním však tento týden. Možná mě ale popadne grafická nálada udělám všechny objednané layouty v jeden den. Kdyby mi ještě něco nebylo jasné, obrátím se spíše na email.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Účastním se:button